(c) Chaim/Fred '06Powered by Blogger

Tuesday, June 27, 2006

Next Haveil Havalim

I'll be hosting Haveil Havalim # 76 on my blog, The Ignoble Experiment, a.k.a. Live Dangerously!

So you can also e-mail your entries to sicat222 at gmail dot com.

I look forward to reading your entries!

Comments on "Next Haveil Havalim"

 

Blogger ~ Sarah ~ said ... (4:00 PM) : 

Thanks for putting that up, Irina.

I posted the previous HH announcement in a hurry and didn't see where the next one was going to be.

 

Blogger Marek said ... (9:55 PM) : 

Polecamy: 1. Planujesz urlop, wakacje? Szukasz inspiracji i/lub towarzystwa na wspólny wyjazd? Pomoże serwis Eskapady. Najnowsze wyjazdy: oferty wycieczek. 2. Posiadamy wiele ciekawych ofert sylwestrowych: Sylwester narciarski | Sylwester w Rydze | Sylwester w Wilnie | Sylwester we Lwowie. Dla singli szukających wyzwań narciarskich mamy ofertę wyjazdu do Włoch: narty dla singli. 3. Oferty narciarskie w czasie ferii warszawskich znajdziecie tutaj: ferie na nartach.

 

Blogger admin said ... (4:29 PM) : 

Travel senior - program, który polecamy wszystkim seniorom w wieku od 55 lat: czekają na Państwa piękne plaże Hiszpanii, cudowni ludzie, zabytki historii a przede wszystkim komfortowe warunki wypoczynku wiosennego: 4-gwiazdkowe hotele, 3 posiłki dziennie wraz z winem, dwie wycieczki w cenie imprezy. Nie czekaj aż ktoś Ciebie wyprzedzi, tylko kup imprezę już dziś w biurze usług turystycznych Invitatio. To biuro podróży specjalizuje się w ofertach wypoczynek dla seniorów w Hiszpanii. Jedź z nami po słońce Hiszpanii wiosną, zapisz się dziś.
Aby bliżej poznać Hiszpanię należy tam pojechać. Podstawowe wiadomości na ten temat znajdziecie na stronie Hiszpania, warto przeczytać kilka informacji, które mogą stać się inspiracją do tego by ruszyć na wycieczkę swojego życia.
Katalog turystyczny pomoże wszystkim w znalezieniu odpowiedniego biura podróży, dzięki któremu wymarzona wycieczka będzie pamiętana z dobrej strony na długie lata.
Szukasz informacji z lokalnego podwórka? Interesują Ciebie informacje i wydarzenia Bydgoszcz, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco? Mieszkasz na warszawskiej Pradze Północ? Chciałbyś uzyskać bliższe informacje na temat aktualności z dzielnicy? Pomoże w tym informator warszawski, który zamierzamy udostępnić mieszkańcom stolicy.
Chcesz poczytać o turystyce? Szukasz informacji pisanych luźnym stylem? Z pewnością blog turystyczny będzie odpowiednim dla Ciebie rozwiązaniem.
A jeśli chcesz znaleźć odpowiednie i rzetelne biuro podróży, które zaoferuje Tobie ciekawą imprezę, o której marzyłeś przez lata - zapraszamy do lektury aktualnych ofert.

 

post a comment